2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Konkoly Gyula (1941-) Zsuzsanna pipacsok között
7

Konkoly Gyula (1941-)

Zsuzsanna pipacsok között

Akril, vászon, 108x100,2 cm
Jelezve hátoldalon: Konkoly Gyula, 2002, "e képet egy 2008-as katalógus reprodukált, későbbiekben egy jobb befejezést viteleztem ki.", Bp. 2019. nov. 19. Konkoly Gyula
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 800 000 Ft

82

Konkoly Gyula (1941-)

Tavirózsák, 1993

Kikiáltási ár: 950 000 Ft