65. aukció (2020. december)
Fonó Lajos (1889-1951) Zugliget
172

Fonó Lajos (1889-1951)

Zugliget

Olaj, vászon, 61x60,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft

A Munkácsy-céh első kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1928. november, 160. tétel (Zugligeti táj címmel)