7. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Zúgó patak, 1892
41

Telepy Károly (1828-1906)

Zúgó patak, 1892

Olaj, vászon, 67,5x50 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 892
Kikiáltási ár: 700 000 Ft