42. Aukció
Csók István (1865-1961) Züzü a kertben, 1920
150

Csók István (1865-1961)

Züzü a kertben, 1920

Olaj, vászon, 70x61 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 1920
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft