63. aukció
Csók István (1865-1961) Züzü a tükör előtt, 1918
126

Csók István (1865-1961)

Züzü a tükör előtt, 1918

Olaj, vászon, 93x85 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p. 18. restauráltam 1948-ban Csók
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ Dr. Kuncz Ödön hagyatékából

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ „Csók – A derűs élet festője”. Várkert Bazár, Budapest, 2015. február 13. – július 5., katalógus nélkül

103

Csók István (1865-1961)

Pihenők

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft