20. aukció
Csók István (1865-1961) Züzü olvas, 1923
138

Csók István (1865-1961)

Züzü olvas, 1923

Olaj, fa, 41x30 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 1923
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft