13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Szurcsik József kortárs aukció
82

Szurcsik József (1959-)

19 hold, 2009-2010

Akril, olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: SzJ 2010
Jelezve vakrámán: Szurcsik József "19 hold" 2009-2010
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft