13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Szurcsik József kortárs aukció
6

Szurcsik József (1959-)

Az éjszaka őrzője, 2007

Akril, olaj, vászon, 30 x 24 cm
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József Az éjszaka őrzője 2007
Jelezve jobbra lent: SzJ 2007
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft