30. aukció
Nádler István (1938-) 1999 V. G.
219

Nádler István (1938-)

1999 V. G.

Olaj, vászon, 140x120 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1999. V.G
Kikiáltási ár: 950 000 Ft