30. aukció
Nádler István (1938-) 2002 V. G.
223

Nádler István (1938-)

2002 V. G.

Olaj, vászon, 140x110 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 2002
Kikiáltási ár: 950 000 Ft