24. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) A babérkoszorú
183

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

A babérkoszorú

Olaj, fa, 34,5x28 cm
Jelezve jobbra lent: Dr. Herczog - Tanár Úrnak hálája jeléül - Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 600 000 Ft