24. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Perlmutter Alfrédné képmása
181

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Perlmutter Alfrédné képmása

Olaj, fa, 54,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

BÁV 65. aukció, 137. tétel