15. aukció
Poll Hugó (1867-1931) A Balaton partján
133

Poll Hugó (1867-1931)

A Balaton partján

Pasztell, vászon, 64x84 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft