15. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Berr-i tó (Franciaország), 1910-11
148

Poll Hugó (1867-1931)

Berr-i tó (Franciaország), 1910-11

Pasztell, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Kiállítva: • Velencei Magyar Kiállítás, 1911-12., 1289. tétel • Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Jubiláris kiállítás, 1911-1912., Budapest, Műcsarnok, katalógus: 600.