14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Ef. Zámbó István, pop art, Szentendre
99

Ef. Zámbó István (1950-)

A béka elbizonytalanodik, mert nem tudja, hogy királlyá vagy királylánnyá változzon vissza, 1992

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó I. 9EFZ2
Jelezve hátoldalon: A béka elbizonytalanodik mert nem tudja, hogy királlyá vagy királylánnyá változzon vissza. 1992
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft