14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Ef. Zámbó István, Szentendre, pop art, zene
35

Ef. Zámbó István (1950-)

Zenés munkás oltár, 2001

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: ef Zámbó István Zenés munkás oltár 2001 20 EZI 01.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
3 karma – ef Zámbó István, feLugossy László es Wahorn András kiállítása. Budapest Galéria, Budapest, 2001. október 26. – november 18.