A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Czóbel Béla (1883-1976) A bergeni lelkész, 1918
123

Czóbel Béla (1883-1976)

A bergeni lelkész, 1918

Olaj, vászon, 148x78 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 18.