A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Czóbel Béla (1883-1976) Téren, 1905-1906
75

Czóbel Béla (1883-1976)

Téren, 1905-1906

Olaj, vászon, 56,4x50,4 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel