50. Jubileumi Aukció
Kmetty János (1889-1975) A budai vár látképe (pesti részlet)
44

Kmetty János (1889-1975)

A budai vár látképe (pesti részlet)

Akvarell, papír, 24x32 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
‣ BÁV 44. árverés, 162. tétel

KIÁLLÍTVA: