50. Jubileumi Aukció
Kmetty János (1889-1975) Pamlagon olvasó leány
50

Kmetty János (1889-1975)

Pamlagon olvasó leány

Akvarell, papír, 24x31 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Hátoldalon: Női fej