23. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) A Dome kávéház teraszán, 1959
188

Remsey Jenő (1885-1980)

A Dome kávéház teraszán, 1959

Olaj, vászon, 73,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Remsey Paris 959
Kikiáltási ár: 480 000 Ft