23. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Koncert, 1963
18

Remsey Jenő (1885-1980)

Koncert, 1963

Olaj, vászon, 91x62 cm
Jelezve balra fent: Remsey Paris 963
Kikiáltási ár: 440 000 Ft