20. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) A Duna Leányfalunál
205

Orbán Dezső (1884-1987)

A Duna Leányfalunál

Olaj, vászon, 55x69 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft