20. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Avignoni táj
192

Orbán Dezső (1884-1987)

Avignoni táj

Olaj, fa, 50,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 750 000 Ft