9. aukció
Bánsági Vince (1881-1960) A fa alatt olvasó hölgy
111

Bánsági Vince (1881-1960)

A fa alatt olvasó hölgy

Olaj, vászon, 72x80 cm
Jelezve balra lent: Bánsági V.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft