18. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) A felolvasás
226

Rudnay Gyula (1878-1957)

A felolvasás

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft