18. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Szerelmesek a tisztáson
190

Rudnay Gyula (1878-1957)

Szerelmesek a tisztáson

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 260 000 Ft