4. aukció
Kádár Géza (1878-1952) A Fő utca télen, 1933
130

Kádár Géza (1878-1952)

A Fő utca télen, 1933

Olaj, vászon, 39,5x50 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1933
Kikiáltási ár: 180 000 Ft