4. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Árnyas utca, 1938
132

Kádár Géza (1878-1952)

Árnyas utca, 1938

Olaj, vászon, 66x79 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1938
Kikiáltási ár: 600 000 Ft