6. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) A gyöngy, 78/8
182

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A gyöngy, 78/8

Olaj, vászon, 80x70 cm
Jelezve hátoldalán: Gyarmathy 978
Kikiáltási ár: 950 000 Ft