6. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Stabil és hulló 65/6
65

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Stabil és hulló 65/6

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve hátul: 65/6 Gyarmathy
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

182

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A gyöngy, 78/8

Kikiáltási ár: 950 000 Ft