54. aukció
Csók István (1865-1961) A gyümölcsösben (Pihenő sokác lányok), 1904 után
126

Csók István (1865-1961)

A gyümölcsösben (Pihenő sokác lányok), 1904 után

Olaj, vászon, 79x74 cm
Jelezve balra lent: Csók I. M.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 13. árverés, 18. tétel
FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:‣ Csók István Emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965.katalógus: 63. (Pihenő sokác lányok címmel, Dr. Urbányi Jenő tulajdona