54. aukció
Csók István (1865-1961) Rózsák, 1907
100

Csók István (1865-1961)

Rózsák, 1907

Olaj, vászon, 60,5x72 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Paris 1907 Jelezve balra fent: Dr. Ágai Adolf emlékezetére
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ Dr. Ágai Béla, majd Dr. Ágai Béláné, Becsky Ida gyűjteményéből
FElTEHETŐEN KIÁllÍTVA:‣ A Művészház nemzetközi impresszionista kiállítása,Művészház, Budapest, 1910. április – május, katalógus: 7. (Csendé