37. aukció
Pekáry István (1905-1981) A három királyok érkezése, 1965
19

Pekáry István (1905-1981)

A három királyok érkezése, 1965

Olaj, vászon, 83x112,5 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 65
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft