37. aukció
Pekáry István (1905-1981) Mesevilág, 1968
42

Pekáry István (1905-1981)

Mesevilág, 1968

Olaj, vászon, 68x82 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 68
Kikiáltási ár: 800 000 Ft