121 legszebb magyar festmény
Ferenczy Károly (1862-1917) A Háromkirályok, 1898
27

Ferenczy Károly (1862-1917)

A Háromkirályok, 1898

Olaj, vászon, 155,5x197,5 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona