121 legszebb magyar festmény
Ferenczy Károly (1862-1917) Október, 1903
26

Ferenczy Károly (1862-1917)

Október, 1903

Olaj, vászon, 126,5x107 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona