24. aukció
Koszta József (1861-1949) A határban
61

Koszta József (1861-1949)

A határban

Olaj, vászon, 88x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft