24. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet, 1930
49

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet, 1930

Olaj, vászon, 39x29 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft