Kortárs aukció 2019
Réth Alfréd (1884-1966) A ház (La maison, A művész háza Tourrettes-sur-Loupban), 1962
100

Réth Alfréd (1884-1966)

A ház (La maison, A művész háza Tourrettes-sur-Loupban), 1962

Olaj, textil, homok, vászon fán, 39,5x32,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth 62.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Hommage á Réth Alfréd (Budapest, 1884 – Paris 1966) naptár,  Budapest, magánkiadás, 2016. június