Kortárs aukció 2019
Réth Alfréd (1884-1966) Cím nélkül, 1952
15

Réth Alfréd (1884-1966)

Cím nélkül, 1952

Olaj, homok, ceruza, karton vászonon, 65x50 cm
Jelezve jobbra lent: A. Réth 52.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft