50. Jubileumi Aukció
Ország Lili (1926-1978) A katedrális üvegablakai, 1968
187

Ország Lili (1926-1978)

A katedrális üvegablakai, 1968

Olaj, farost, 61,5x47,5 cm
Jelezve balra lent: Ország Lili
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA: ‣ egykor Köves Oszkár gyűjteményében KIÁLLÍTVA: ‣ „Le Pitture di Lili Ország”, Galleria d’Arte Il Babuino, Róma, 1969, 13. tétel ‣ Ország Lili festőművész kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1979.