A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Telepy Károly (1828-1906) A kékkői Balassa-vár, 1890-es évek
23

Telepy Károly (1828-1906)

A kékkői Balassa-vár, 1890-es évek

Olaj, vászon, 49x82 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K