A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Telepy Károly (1828-1906) Árva vára, 1880
22

Telepy Károly (1828-1906)

Árva vára, 1880

Olaj, vászon, 60x98 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K 80.