4. aukció
Valentiny János (1842-1902) A Kenesei löszpart
54

Valentiny János (1842-1902)

A Kenesei löszpart

Olaj, vászon, 48x73 cm
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Hátoldalon: Valentiny János hagyatéki bélyegző