6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Duschanek János (1947-2013) A kikötőbe italszállítmány érkezik
80

Duschanek János (1947-2013)

A kikötőbe italszállítmány érkezik

Olaj, fa, 43 x 30,5 cm
Jelezve balra lent: Duschanek Jelezve hátoldalon: Duschanek János A kikötőbe italszállítmány érkezik
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 480 000 Ft