12. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) A kis kertészlány
200

Neogrády Antal (1861-1942)

A kis kertészlány

Akvarell, papír, 85x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády
Kikiáltási ár: 250 000 Ft