32. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) A kis kiváncsi
16

Neogrády Antal (1861-1942)

A kis kiváncsi

Olaj, papír, 90x140,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft