36. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) A kis kiváncsiskodó
28

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

A kis kiváncsiskodó

Olaj, fa, 23,5x15,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft