36. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Piknik
13

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Piknik

Olaj, fa, 23,5x18 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner Paris
Kikiáltási ár: 320 000 Ft